Швидко
Адрес:
--
Телефон:
+38 044 503-35-40, 5
email:
Наприкінці 90-х років, коли інфраструктура столичних об’єктів громадського харчування вже не задовольняла наявний попит на якісне та доступне харчування, а ринок ресторанів високого класу насичувався, очевидною стала потреба розвитку сегменту національного громадського харчування з дотриманням найсучасніших вимог. Ідея розбудови оператора з доступним та швидким обслуговуванням української кухні стала провідною.


Сьогодні “Швидко” – це мережа закладів громадського харчування, що складається з 11 торгівельних об’єктів та власної виробничої бази у м. Києві. Наші перші ресторани “Швидко” на Майдані Незалежності та “Швидко” на площі Слави відкрили свої двері для відвідувачів у 28 травня 2000 року у переддень святкування Дня міста. Згодом було відкрито заклади на площі Дружби народів, в Південному терміналі залізничного вокзалу, на ст. м. “Видубичі”, у ТРК “Глобус”, в травні 2003 року – на ст. м. “Лук’янівська” та у вересні 2003 р. – в ТЦ “Квадрат” на вул. Гната Юри. В червні 2002 року отримано державне свідоцтво на торговий знак “Швидко”, що стало логічним завершенням процесу створення торгової марки.

Помірні ціни та висока якість продукції разом з високою якістю обслуговування сприяють стабільному зростанню популярності ресторанів “Швидко”. Одним з показників популярності є зростаючий інтерес до торгової марки в регіонах України.

Все вакансии компании

Новости партнёров