McDonalds
Компанія МакДональдз® є світовим лідером у галузі швидкого обслуговування і налічує понад 31 000 закладів у більш ніж 119 країнах світу, які щодня обслуговують близько 52 мільйонів відвідувачів.
Україна стала 102-ю країною, де почала розвиватися мережа МакДональдз®.24 травня 1997 року поруч із станцією метро «Лук’янівська» у Києві відкрився перший заклад МакДональдз® в країні.
За понад 10 років існування МакДональдз® в Україні заклади компанії відвідали близько 430 000 000 гостей.
Компанія «МакДональдз Юкрейн Лтд.» є одним із найбільших іноземних інвесторів в Україні: у розвиток мережі МакДональдз® та інфраструктури нашої держави компанією вже було вкладено понад 100 мільйонів доларів.
Впродовж 1997–2006 років компанія сплатила 333 мільйони гривень у формі податків у державний та місцевий бюджети країни.
Сьогодні в 20 містах України діє 68 закладів МакДональдз® (23 із них – у Києві, 8 - у Дніпропетровську, по 7 – в Одесі та Харкові, 4 – у Львові, 3 – у Донецьку, по 2 - у Вінниці та Кривому Розі, й по одному – у Житомирі, Запоріжжі, Кременчуці, Луганську, Миколаєві, Полтаві, Сімферополі, Севастополі, Сумах, Черкасах, Чернігові та Ялті).

Незабутню атмосферу гостинності в МакДональдз® створюють наші працівники. Сьогодні в компанії працюють близько 5000 громадян України.
Усі співробітники проходять кваліфікований курс професійного навчання за рахунок компанії, працюють у команді однодумців, отримують достойну зарплату і мають усі можливості для розвитку своєї кар’єри.

У 2009 році навчання з відривом від виробництва у навчальному центрі компанії у Києві пройдуть близько 700 співробітників, а у навчальних закладах за кордоном – 18 членів команди МакДональдз®. Цього року компанія спрямовує на навчання своїх співробітників понад 1 300 000 грн.

Також компанія підтримує і заохочує студентів, які поєднують навчання із роботою в МакДональдз®. Цього року, наприклад, в рамках програми «Твоя стипендія» 60 працівників-студентів, які відмінно вчаться та добре працюють, отримали від компанії стипендію у розмірі 2000 гривень.
Все вакансии компании

Новости партнёров

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more