Ашан
Адрес:
ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» 04073, м. Київ, пр-т Московський, 15а
Контактное лицо:
Евгенія 
Телефон:
044 391 38 29
Сайт:
АШАН впроваджує нову для України концепцію - "Гіпермаркет-дискаунтер". Це найнижчі ціни на весь асортимент магазину. Його мета – покращувати купівельну спроможність своїх клієнтів. АШАН завдає справжній «Удар по цінах» у містах, де він представлений - Києві, Донецьку, Кривому Розі, Запоріжжі, Львові.

Вхід до магазину є вільним для всіх. АШАН не робить реклами, вважаючи за краще вкласти ці кошти в збереження максимально низьких цін. «Наша найкраща реклама - це наші низьки ціни на весь асортимент».

АШАН пропонує своїм клієнтам надзвичайно широкий вибір:

Продуктів харчування, серед яких: свіжеспечений гарячий хліб з хрусткою скоринкою, традиційні пиріжки, широкий асортимент риби українських, балтійських, французьких виробників тощо. В цілому, це - якісні свіжі продукти, що відповідають найвищим санітарним вимогам.
Товарів для дому – меблі полегшеної конструкції, дивани, широкий асортимент побутової техніки: чайники, мікрохвильові печі, холодильники тощо.
Товарів для відпочинку – комп’ютери та телевізори від найпростіших до найсучасніших, а також широкий вибір книжок та іграшок для ваших діточок.
Одягу для всієї родини та на будь-який гаманець.
Сезонних товарів - товари для дачі та відпочинку на відкритому повітрі, святкові товари, що стануть Вам у нагоді вже незабаром, під час пасхальних та травневих свят.
В підсумку, під одним дахом АШАНу Ви знайдете величезний вибір різних груп товарів. Асортимент АШАНу задовольнить потреби будь-якого клієнта.

Завдяки уважному персоналу, готовому відповісти на всі запитання, кожен клієнт відчує себе найважливішим і найбажанішим.

Головна мета АШАН в Україні – відкрити свої концептуально нові магазини в усіх регіонах країни, надаючи при цьому перевагу співпраці з українськими виробниками та постачальниками, сприяючи створенню робочих місць. На сьогодні компанія Ашан Україна надала робочі місця понад 3 000 особам, які пройшли попереднє навчання згідно з методиками та цінностями компанії.

Мережа гіпермаркетів АШАН присутня в 13 країнах світу, серед яких країни ЄС, Росія та Китай. Вона представлена 4 спеціалізованими напрямками – гіпермаркети, супермаркети, банк та нерухомість.
Все вакансии компании

Новости партнёров

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more